1 / 6
GOLF 4 1.4BENZIN NA DELOVI SAMO NA DELOVI
4 €
07.04.2021 09:41

Гевгелија / Гевгелија

Golf 4 1.4BENZIN na DELOVI SE STO VI TREBA 1.9TDI IMA SE SAMO NA DELOVI. AVTO DELOVI MICO PLUS RAB. VREME OD PON DO PETOK. OD 8:30 DO 17:30 SABOTA OD 8:00 DO14:00

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

Golf 4 5x100. R16

150 €

FOCUS BANDAZI PASSAT GOLF5

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам