Se prodava Stan
35.000 €
18.01.2021 20:58

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Se prodava stan mozna e zamena za pomala kujka stanot e kaj slovenija less zgradite

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Ss
Потврден огласувач
070655193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам