1 / 2
Ski cevli
100 €
Цената не е фиксна
29.01.2023 20:54

Битола / Битола

Se prodavaat ski cevli Alpina br.37 ili 235. Kupeni se novi i vozeni dve sezoni

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
075272797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам