1 / 2
Delovi za Opel Astra 1.6 16V
По Договор
12.09.2022 14:00

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Delovi za Opel Astra 1.6 16V
Za poveke inf na tel:
075 536 945 Martin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
075 536 945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам