1 / 4
Burton novi vezovi S T I sistem L, Xl
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.10.2022 07:03

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Burton novi gans vezovi S T I sistem!!! L, Xl, 120€ nov model od Svajcarija!!!🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
072748701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам