1 / 7
Acer 9920 za delovi 20 '' ekran
1.300 МКД
Цената не е фиксна
19.01.2021 11:36

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

3 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Acer 9920 za delovi 20 '' ekran

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078332663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам