1 / 4
Volvo v50/1.6
4.000 €
19.01.2021 12:44

Делчево / Делчево

Марка:

Volvo

Модел:

V50

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Контакт за повеќе информации: 077900958

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gave
Потврден огласувач
077900958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам