1 / 6
Quantum pendant ( ланче против зрачење )
400 МКД
02.12.2021 12:06

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ланчето е направено од вулкански камен и нуди ефикасна заштита против зрачење и радијација од модерните уреди (телефони, лаптопи, рутери ... ). Технологијата е јапонска и е патентирана, кој сака може да истражи по интернет. Ланчето е оригинално, со сопствен сериски број и сопствена картичка за оригиналност. Made in Japan by Quantum Science.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Останато / Ланчиња

Се продава од:

Co
Потврден огласувач
079 257 977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам