1 / 2
Bandazi i gumi
100 €
19.01.2021 17:44

Гевгелија / Гевгелија

4 kom zimski nexsen so bandazi i ratkapni, Original za ford fiesta fusion
175 65 R14
5000km vozeni-NOVI
+389 70218193

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
+389 70218193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам