1 / 8
Se prodavaat novi cizmi za skii - HEAD
320 €
23.03.2022 19:59

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Cizmite i skiite se novi,ne upotrebeni.Odgovaraat na broj -36+
Do 75kg .

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075499464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам