1 / 9
Појачало Pioneer A-223
80 €
Цената не е фиксна
03.07.2022 16:24

Куманово / Куманово

Стара школа на Пионир со многу добар звук кој плени. Може да се приклучат било кои звучници од 4-16 ома јачина 2х40
вати.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
072520000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам