1 / 3
Se prodava / izdava dukan vo struga ul. Marshall tito 115
По Договор
25.02.2021 11:16

Струга / Струга

Квадратура:

300 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se prodava ili izdava dukan na ul. Marshall tito br 115.
Dukanot e 300 m2 , renoviran novi plocki i sanitarija.
Broj za kontakt i informacii : 076941088 Beshir.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Imran
Потврден огласувач
075860046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам