1 / 7
Lokator za zlato Compass
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.12.2021 08:22

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Compass gold 11 5000den
Compass gold 24-400 6300den
Compass gold multifrequency 24-500 9500den
Compass gold multifrequency 24-1000 12500den
Compass Gold Amplifier 2 3000den
Compass Gold Amplifier 4 4800den

Погледнете ги и другите модели: www.minelab.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Napsterce
Потврден огласувач
078414969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам