1 / 3
Се продава пинг понг маса
12.000 МКД
20.01.2021 14:58

Скопје Центар / Скопје

Се продава пинг понг маса.
Цена 12,000 денари
Повеќе информации на телефон 072 222 980

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

Katerina
Потврден огласувач
072222980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам