1 / 7
Prodavam Vufer Bass Bin RCF i Bass snagator so aktivna skret
14.000 МКД
Цената е фиксна
30.06.2022 15:39

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam komplet (snagator i vufer) Bass Bin RCF L15 864 15 incen 200 wati RMS so pik do 400 wati so dosta silen i dlabok bass. Kutijata e pravena od medijapan basot e vo top sostojba.
Snagatorot e praven so dosta kvalitetni komponenti i so mok od 300 wati na kanal. Komplet so aktivna skretnica i vuferot ke dobiete zemjotres vo vasiot dom dosta kvaliteten i stegnat bass. Moze da se slusne proba vo sekoe vreme.Snagatorot e monoblok(eden izlez)
Moze i baska snagatorot baska vuferot.
Cena po dogovor
Tel:070689783

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Atanase
Потврден огласувач
070689783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам