1 / 4
Minelab Equinox 800 detektor za zlato
950 €
Цената е фиксна
11.09.2021 13:08

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Избор на фрекфенции: 4kHz, 5kHz, 10kHz, 15kHz, 20kHz, 40kHz, Multi
Избор на режими: парк, плажа, поле, злато

Погледнете ги и другите модели: www.minelab.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Napsterce
Потврден огласувач
078414969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам