1 / 1
Odlicno Mesto vo selo otunje na pat
15 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.11.2022 17:12

Тетово / Тетово

Квадратура:

1530 m²

Тип на земјиште:

Останато

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata strana na patot 1530 m2. Cenata e 15e za kvadrat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам