SE IZDAVA STAN VO KICEVO
120 €
20.01.2021 20:18

Кичево

Број на соби:

2,5

Квадратура:

55 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ул.Мито Јовески бр.9 -

станот се наоѓа непосредно до полицијата во Кичево.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Борче
Потврден огласувач
072931211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам