1 / 1
SMETKOVODSTVENI USLUGI БУК КИПЕР НС
По Договор
30.04.2021 22:04

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Со постоење од повеќе од 26 години, БУК КИПЕР НС ДООЕЛ ви нуди секаков вид на сметководствени услуги, како и финански и даночни консултации!

Контактирајте не на 070393515 или на bornaso@yahoo.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

БУК КИПЕР НС ДООЕЛ
Потврден огласувач
070393515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам