1 / 12
POSTELNINI 3D i HD
1 МКД
Цената е фиксна
04.02.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Барате нов изглед за Вашиот кревет?! Со разнобојните јоргани, удобни чаршави и декоративни перници, Вашата спална ќе добие освежен изглед од нашата разновидна колекција на модели и на бои, оаза за совршен сон.
Постелнините се изработени од памучен микрофибер, мек, удобен, бојата останува непроменета после секое перење, без пеглање.

Димензии:

Дупла постелнина:
Јорганска навлака 200х230
Долен чаршаф 220х230
2 навлаки за перници 50х75
Цена 1199 ден.

Единечна постелнина - 100% памук:
Јорганска навлака 160х210
Чаршаф 160х240
Навлака за перница 55х75
Цена 899 ден.

Детска постелнина - памучен микрофибер:
Јорганска навлака 150х210
Долен чаршаф 150х210
Навлака за перница 50х70
Цена 999 ден.(со две нарачани по 850ден.)

Бебешка постелнина -100% памук:
Јорганска навлака 100х140
Чаршаф 110х150
Навлака за перница 35х45
Цена 799 ден.

3D Постелнини со супер квалитетен материјал и највисоки стандарди на принтање на боите:
Јорганска навлака 200х220
Чаршаф 220х240
2 навлаки за перници 50х70
Цена 1499 ден.

Достава низ цела Македонија 130 ден. до Вашиот дом.
За нарачка потребни се следниве податоци: Име и Презиме, град, адреса, контакт тел.Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Се продава од:

Postelnini 3D i HD
Потврден огласувач
075533732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам