1 / 12
GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 07:21

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individualni stambeni objekti- kuki po urbanisticki plan ili za deloven prostor pogoden za proizvodni pogoni, servisi, malo stopanstvo, magacini i dr. Parcelite se naogat do patot za s.Konopnica i novoasfaltiraniot pat za spoj so magistrala kaj magacini za grad.materijali.
K.P.7162/2 ,K.O. Konopnica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

stevco
Потврден огласувач
077717517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам