1 / 8
PC Web Camera BC-1032 480p with microphone - Novi
450 МКД
Со вклучен ДДВ
04.10.2021 10:01

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон
Plug & Play - работи без инсталационо ЦД
Компатибилна со Windows 7/8/10

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488 ; 072 251 521

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Wireless N IP Network Full HD Camera - Novi

1900 МКД

PC Web Camera BC-014 480p with microphone - Novi

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам