1 / 6
Relaksator Foliage
1.500 МКД
Цената не е фиксна
12.09.2022 13:26

Аеродром / Скопје

Релаксатор прилагодлив во 3 положби.
Наменет е за бебиња до 9 кг.

Леонид - 075446302

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Се продава од:

Leonid
Потврден огласувач
075446302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам