1 / 4
Индустриски машини поволно !!!!! Хитно
1 €
Цената не е фиксна
21.01.2021 15:10

Куманово / Куманово

Се продаваат индустриски машини поволно, поради затварање на фирма и тоа:
-Кантирка со една
-Кантирка со две игли
-Двоигловка права
-Цик-Цак машина
-Машина за распеглување
-Повеќе прави машини
Тел.бр. 071-492-448

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
071492448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам