1 / 6
Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri br.35
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2022 02:03

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

22 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Vera Ciriviri 35

Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri 35...
Za poveke info vrtete na brojot...078342256 Mile...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078424152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам