1 / 12
Gumi schwarble 26.27.5..29 novi
1.500 МКД
14.04.2021 10:12

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Gumi schwarble novi
Continetal trail king 29 x2. 4 cena za dve 3300den
Continetal cross king 29x2.20 cena za dve 3000 den
Continetal trailer king 27.5 x2. 4 cena za edna 1700den
Continetal montan king 27.5 x2. 3 cena 3300den za dve
Nobby nic 29x2.35 tubeles addix cena za dve 80€
Nobby nic 29x2.25 tubeless adix cena za dve 75€
Schwalbe roket ron tubeless 29x2.25 cena za dvete 70evr
Schwalbe rapid rob 26x2.10...2600den par
Schwalbe smart sam 26x2.25 3000den par
Schwalbe rapid rob 27.5 x2.25 cena za par 3000 den
Schwalbe smart sam 29 x2. 1 cana za dve gumi 3000den
Schwalbe smart sam 29 x2.25 cena za dve 3000 den ili edna guma 1500den
Schwalbe rapid rob 29x2.25 cena za dvete 3000 ili edna 1500den
Schwalbe touoh tom 29x2.5 cena za dve 3000 den ili edna 1500den
Schwalbe smart sam plus 29x2.25 ebike cena za dve 65€
Schwalbe smart sam 29 x2.60 cana 3000 den za dve gumi
Schwalbe lugano 2... 700x23c... 28 cena za dve 3100den
Schwalbe delta cruiser plus 28 cen za dve 3000den
Kenda slant 29x2.35... 3100den
Polovni gumi
Schwalbe nobby nic 27.5 x2.35 tubeles polovna 1200 den
Schwalbe hans dampf 27.5 x2.35 edna tubeles edna e so zica cena 1600den
Maxxis rekon plus 27.5 x2.8 cena za dve 3000 den
Bitwin 27.5 x2.0 polovna 700 den
Gumi specialized 28x700c
Bontrager xr1 26x2.20 cena 1000den
Continetal ride tour ebike 28
Continetal e contact 28 cena za dve 1300den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi za velosipedi mtb

123456 МКД

Velosipedi Mtb

123456789 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам