1 / 6
SPECIALIZED CAMBER 2016 29" L
850 €
Цената не е фиксна
21.01.2021 21:24

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot , 43cm golemina na ram , preden amortizer RockShox Recon 120mm , prenos sram , 2x9 , zaden menuvac deore , ima prostor za dogovor okolu cenata .

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
071632551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам