1 / 2
Fiat Stilo 1.9 JTD 2002 god...Registrirano cela godina..
2.000 €
26.02.2021 11:28

Пехчево / Берово

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Fiat Stilo 1.9 JTD 2002 god. Registrirano cela godina. Ful oprema. EL-Retrovizori , EL-Prozori. Centralno zaklucuvanje. Servo volan. So novi gumi. Nov akomulator. Bez maana kolata e stegnata pali vozi...
Bez zameni samo kes.
Cena: 2000€ cenata ne e fiksna.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам