1 / 1
Se izdava podrum 90 m2 za magacin blizu do auto skola hirda
150 €
Цената е фиксна
09.08.2022 11:08

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

902 m²

Podrum so 90 m2 za magacin plastiqarska ulica blizu do avto shkola hirda

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Baki
Потврден огласувач
071346666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам