Се продава/издава под наем лозов насад с.Јосифово
По Договор
22.01.2021 19:55

Валандово

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава/издава под наем лозов насад (одрина) од сортата мишел и молдавија со површина од 5 декари. Нивата се наоѓа во село Јосифово. Цена по догов

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ратко
Потврден огласувач
078501797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам