1 / 3
Sony samsung nokia alkatel 112233
1 €
23.01.2021 01:20

Охрид / Охрид

Марка:

Друга марка

Модел:

Erikson samsung sony alkatel nokia 112233

Боја:

Останато

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Telefonite se ispravni

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
078343333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам