1 / 12
Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја)
45.000 €
Цената е фиксна
21.01.2022 14:17

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

90

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Promaja stip

Се продава(Издава) посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја).
-Прв кат ,со надворешни скали
-1 дневна соба, 3 спални соби,посебна кујна,ходник,купатило
-72 м2 простор за домување,15 м2 тераса,27,5 м2 подрумски дел ,30 м2 дворна површина
-Нови Пвц прозори и врати како и внатрешни медијапански врати

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Штип
Потврден огласувач
078474058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам