1 / 3
BISSA Чевларник со две фиоки / црно-кафена/икеа
2.500 МКД
Со вклучен ДДВ
23.01.2021 15:06

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ:902.484.26

Карактеристики на производот
> Материјал: иверица
> Боја: црно - кафена

Димензии на производот:
> Должина: 28 cm
> Ширина: 49 cm
> Висина: 93 cm..

Димензии на пакувањето:
> должина: 93 cm
> ширина: 43 cm
> висина: 9 cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам