1 / 5
Ersi skuter 150cc 3500km!!
730 €
Цената е фиксна
13.01.2022 15:56

Берово / Берово

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

Ersi

Skuterot e vo odlicna sostojba!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075341259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам