1 / 3
Se prodava Ambar
20.000 МКД
13.01.2022 15:56

Берово / Берово

Se prodavaat tri ambari olicno socuvani.Dva se pogolemi i sobirraat po 1 ton,drugiot sobira 500kg.Cena za eden golem ambar 10000,mal 5000. Site zaedno za 20000 denari.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075341259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам