1 / 8
Passat b6 2008 god
6.100 МКД
24.01.2021 09:17

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo perfektna sostojba 2008 god 100kw noviot motor full oprema.novi gumi servisiran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071228226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам