1 / 5
1.9tdi
4.000 €
24.01.2021 09:21

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

64 kw / 87 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vo perfektna sostojna 1.9tdi 2005 god 5 sedista reg.cela.godina smeneto.set korpa lamela servisiran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071228226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам