1 / 1
Нива
9 €
Цената не е фиксна
22.04.2021 17:46

Илинден / Скопје

Квадратура:

1863 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива/плац,парцела број 434/2 со чист имотен лист бр.382 со површина од 1863 м2 ,покрај асфалтиран пат со струја и вода,погодно за изградба на куќа или викендица на регионалниот пат Мршевци-Бучинци Скопје. Цена 9 еур по М2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Snezanka
Потврден огласувач
071211405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам