Se prodava rover 600tdi
2.000 €
24.01.2021 14:11

Неготино / Неготино

Марка:

Rover

Модел:

600

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Се продава Rover 600tdi, регистриран до 12 месец 2021 година, сменето улје и нов сет кумплуг. Колата е во беспрекорна состојба.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078242498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам