1 / 2
MATICEN MLEC, PROPOLIS, POLEN
1 €
26.01.2023 21:55

Куманово / Куманово

Prodavam prirodni pcelni proizvodi:
- maticen mlec 10 grama pomesan so 1 kg med,
- propolis kapki 20ml,
- polen.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Tihomir
Потврден огласувач
070236061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам