1 / 12
KUKA VO SELO ZRNOVCI
1 €
29.10.2021 19:46

Зрновци / Виница

Број на соби:

8

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1982

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Marsal tito

Se prodava vednas vseliva kuka so pomosni sobi i golem dvor vo centarot na selo zrnovci

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
077512000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам