1 / 11
OPEL ASTRA G 1.7DTI I OPEL VEKTRA B 1.6 16V
1 €
20.06.2022 12:15

Делчево / Делчево

DELOVI ZA ASTRA 1.7 DTI ISIZU MOTOR I VEKTRA SO 1.6 16V BENZIN 101KS i DIZEL 2.0 DTI 101KS SAMO ZA DELOVI INFO 078526031

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

CACI/Dragan
Потврден огласувач
078301467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам