Prodavam turbina i alternator za ford transit 2.0 tdciit
1.111 €
25.07.2022 07:57

Виница / Виница

Prodavan turbina,alanser alternator pumpa za visok pritisok servo pumpa za ford tranzit 2.0 tdci 92 kw 2002 god

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078273858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам