1 / 3
ZASTEDETE PARI ZA PRASAK ZA PERENjE
300 МКД
Цената е фиксна
10.06.2022 21:54

Струга / Струга

Nemate potreba da kupuvate skapi prasaci za perenje na alista. Topka za perenje bez prasak. Do 1000 perenja
Ja zastituva Vasata masina od bigor
Antialergenska topka
Cena za 1 topka 300 den.
Cena za 2 topki 500 den.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078333619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам