1 / 1
Nova ne koristena kamera + vgraden mikrofon 720p recording o
700 МКД
Цената е фиксна
08.04.2021 17:56

Куманово / Куманово

Nova ne koristena kamera + vgraden mikrofon
720p recording opcija

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078609795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам