1 / 11
Се продава Nissan X-Trail 2004g 2.2Dci
1 €
25.01.2021 21:22

Делчево / Делчево

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава Nissan X-Trail 2004g,2.2Dci,4x4,Nissan мотор,на бг табли,направен голем сервис пред 2000км без ниту денар вложување во него,за информации на контакт телефон 070915700 после 19:00 часот.
Може да се види и проба во секое време.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
070915700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам