1 / 3
Hitno prodavam Paneli za greenje-Thermor
3.000 МКД
Цената е фиксна
16.08.2022 21:09

Битола / Битола

Hitno prodavam paneli za greenje.
Thermor-2,5 KW-3000 denari
Thermor-3,5 KW-3500 denari

tel.078-249- 701 Biljana

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Панелни греалки

Се продава од:

Biba
Kliment Ohridski br.13/21 Bitola
Потврден огласувач
078 249 701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам