1 / 4
ATRAKTIVEN PLAC so gotova dozvola za gradba *MARKICA* P+2+P
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.07.2022 01:53

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

350 m²

Тип на земјиште:

Градежно

*atraktivna ponuda* samo vo agencija "CHANAK"

SE PRODAVAAT!!!
atraktivni placevi od 380m2 do 1.000m2
placot e so markica za gradba p+2
za izgradba na 1 ili 2 kuci.

do samiot plac ima cela infrastruktura
>>>>doneseno struja ,voda,kanalizacija.


>>>site placevi se so dozvola za gradba,gotova markica P+2+P<<<<

LOKACIJA:
sproti kompleksot na kuci "EMKA REZIDENCE",na samo 2km od strogiot centar na Tetovo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

TOP plac za kukja pokraj reka Pena vo Gorna čaršija

209999 €

atraktiven plac vo Tetovo za izgradba na poveċe kuċi

150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам