1 / 1
POWER ADAPTER FOR 87W USB-C
1.990 МКД
26.01.2021 11:09

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

POWER ADAPTER FOR 87W USB-C

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП

0 МКД

POWER ADAPTER FOR 45W MagSafe

1490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам