1 / 7
Ford Tranzit Termokinkg
410.000 МКД
Со вклучен ДДВ
17.05.2021 14:16

Тетово / Тетово

Voziloto e vo odlicna sostojba i e redovno servisirano.
Ima pominato 300.000. Registracijata e pominata.
Termoking ispraven. Odi i vo minus. Moze zamena za traktor.
Za poveke informacii javete se na telefon 076-453-650

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Синиша
Потврден огласувач
076453650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам